Wesela

Wznosimy toast za niezapomniane chwile!

Profesjonalny Drink Bar na Twoje Wesele

Obsługa Barmańska

Oferujemy obsługę barmańską, włączając w to szeroki asortyment alkoholi, świeże owoce, jadalne kwiaty i dwa rodzaje lodu. Nasze bary mobilne to gwarancja najwyższego standardu usług i pełnej swobody wyboru dla gości.

Stylowe Bary Dostosowane do Wnętrza
Tworzymy bary, które doskonale komponują się z wystrojem sali weselnej. Wspólnie dobierzemy bar, który najlepiej odda charakter Waszego wyjątkowego dnia.
Autorskie Koktajle dla Każdego
Nasza oferta koktajlowa obejmuje drinki dla każdego – od słodkich po wytrawne. Z myślą o najmłodszych i osobach niepijących, serwujemy również koktajle bezalkoholowe. Każdy gość znajdzie coś dla siebie!

Twoje wydarzenie zasługuje na perfekcję.

Każde spotkanie, każda impreza, każde wydarzenie ma w sobie coś niepowtarzalnego. My jesteśmy tu, by to podkreślić. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak razem możemy stworzyć niezapomniane wspomnienia. Wspólnie zrealizujemy Twoje marzenie o idealnym wydarzeniu.

Zarezerwuj termin

Czy masz pytania dotyczące naszej oferty? A może chcesz zarezerwować termin?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

Ogólny

Bezpośredni kontakt

Skontaktuj się z nami bezpośrednio przez telefon lub email dostępny poniżej. Możesz również przesłać swoje zapytanie za pomocą formularza, a my skontaktujemy się z Tobą.

08.00 - 18.00

Godziny pracy biura

Obecni w całej Polsce

Zasięg ogólnokrajowy